Gdzie będę za dziesięć lat?

Kariera w DZP.

DZP patronem głównym III edycji ETAPu

13.03.2018

Miło nam poinformować, że kancelaria Domański Zakrzewski Palinka po raz drugi objęła główny patronat nad Ekonomicznym Turniejem Analizy Prawa (ETAP) organizowanym przez SKN Ekonomicznej Analizy Prawa .

Celem projektu jest propagowanie ekonomicznej analizy prawa (EAP) jako kierunku studiów oraz atrakcyjnego obszaru rozwoju, a tematem przewodnim tegorocznej edycji są zagadnienia rynku mocy. Konkurs adresowany jest do wszystkich studentów uczelni wyższych, a wydarzenia związane z projektem odbędą się na Uniwersytecie Jagiellońskim, Uniwersytecie Warszawskim, w Szkole Głównej Handlowej oraz na Akademii Leona Koźmińskiego.

Konkurs składa się z trzech etapów a warunkiem przystąpienia było przesłanie do 26 marca 2018 eseju na temat: „Rynek mocy – placebo czy panaceum dla polskiej energetyki?”. Wszyscy uczestnicy mieli możliwość zdobycia nowych umiejętności praktycznych oraz pogłębienia wiedzy w trakcie wykładów i warsztatów prowadzonych przez najwybitniejszych ekspertów EAP. Za nami już dwa etapy konkursu, podczas których zostali wyłonieni uczestnicy, którzy już w czwartek 26 kwietnia 2018 na terenie Sejmu RP zmierzą się w finale Ekonomicznego Turnieju Analizy Prawa. Zwycięski duet otrzyma możliwość odbycia płatnych praktyk w DZP.

 

Szczegóły konkursu: http://etap.edu.pl/

Film promujący wydarzenie: https://www.facebook.com/konkursETAP/videos/812257625647911/

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w projekcie, a finalistom życzymy powodzenia!

 

Czekamy na Was!

 

Poniżej kilka zdjęć z półfinałów:

 

 

 

 

aktualności

Bądź na bieżąco z DZP