Gdzie będę za dziesięć lat?

Kariera w DZP.

DZP wspiera Forum Prawa Mediów Elektronicznych

06.04.2018

Miło nam poinformować, że DZP objęła patronatem 4 Forum Prawa Mediów Elektronicznych, które odbędzie się na WPiA Uniwersytetu Wrocławskiego w dniach 10-11 kwietnia 2018.

Tegoroczna konferencja poświęcona będzie zagadnieniom związanym z ochroną danych osobowych na gruncie Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych, a także innym problemom z pogranicza nowych technologii i prawa. Wydarzenie ma na celu pogłębienie integracji środowiska skupionego wokół problematyki prawa mediów elektronicznych, cyfryzacji administracji publicznej, ochrony danych osobowych, bankowości oraz e-Zdrowia.

Jednym z prelegentów Forum w panelu „RODO w ochronie zdrowia” będzie Jędrzej Stępniowski, Associate w praktyce Life Sciences, który wygłosi wykład pt. „Kodeks postępowania z art. 40 RODO dla podmiotów wykonujących działalność leczniczą”.

W ramach konferencji, w dniu 9 kwietnia odbędzie się również 3 Młode Forum Prawa Mediów Elektronicznych skierowane do studentów oraz doktorantów zainteresowanych tematyką prawa mediów elektronicznych, prawem ochrony danych osobowych, nowych technologii oraz e-commerce. Podczas tego wydarzenia obecni będą przedstawiciele DZP, którzy zapoznają uczestników z programem płatnych praktyk oraz możliwościami rozwoju zawodowego w naszej kancelarii.

Więcej o konferencji: http://www.fpme.uni.opole.pl/

Serdecznie zapraszamy!

aktualności

Bądź na bieżąco z DZP