Gdzie będę za dziesięć lat?

Kariera w DZP.

Dzień Otwarty w DZP - 23 marca 2017

02.03.2017

DZP pewny krok w prawoJeżeli chcecie, aby Wasza kariera nabrała tempa zarezerwujcie sobie 23 marca 2017 na Dzień Otwarty w DZP. O godzinie 15:00 otworzymy drzwi naszego biura dla tych studentów prawa, którzy chcieliby nas lepiej poznać i zobaczyć jak z bliska wygląda codzienna praca w kancelarii.

W tym dniu będziecie mieli możliwość spotkania się z naszymi pracownikami:

  • prawnicy opowiedzą Wam jak rozpoczęli swoją przygodę z DZP oraz jakimi sprawami zajmują się na co dzień,
  • do Waszej dyspozycji będą przedstawiciele działu HR, którzy odpowiedzą na pytania dotyczące przebiegu praktyk oraz możliwości rozwoju; doradzą Wam także jak napisać dobre CV i przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną

Przygotowaliśmy dla Was również grę integracyjną z wiedzy o naszej kancelarii w formule "pół żartem, pół serio". Dzięki niej będziecie mieli okazję poznać mniej formalną twarz naszego zespołu. Dla osób, które wykażą się największą wiedzą i inwencją przewidzieliśmy miłe niespodzianki.

W trakcie całego spotkania będziemy otwarci na dyskusję na interesujące Was tematy – zachęcamy do przygotowania listy pytań, obiecujemy odpowiedzieć na każde z nich :).

Do 21 marca 2017 czekamy na Wasze zgłoszenia. CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych wyślijcie na adres rekrutacja@dzp.pl dopiskiem "Dzień Otwarty w DZP – 23 marca 2017" w temacie maila. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc nie będziemy mogli gościć wszystkich zainteresowanych, dlatego skontaktujemy się z wybranymi uczestnikami i przekażemy im więcej szczegółów dotyczących spotkania.

Zapraszamy!

dzp plakat A3 03 2017 bez spadu

aktualności

Bądź na bieżąco z DZP