Gdzie będę za dziesięć lat?

Kariera w DZP.

9 Prawnicze Targi Praktyk i Pracy

13.03.2019

12 marca 2019 w gmachu BUW odbyły się 9 Prawnicze Targi Praktyk i Pracy zorganizowane przez firmę BC Systems Sp. z o.o. W wydarzeniu wzięło udział ponad 50 wystawców, wśród których znalazły się zarówno kancelarie prawne, firmy doradczo-konsultingowe, jak również szkoły wyższe i organizacje prawnicze.

Nasze stanowisko cieszyło się niesłabnącym zainteresowaniem niemalże do ostatniej minuty trwania targów. Wśród odwiedzających przeważali studenci poszukujący praktyk i planujący postawienie pierwszych kroków na rynku pracy, nie brakowało też absolwentów prawa, a nawet doświadczonych prawników rozważających zmianę dotychczasowej ścieżki zawodowej.

Rozmowy dotyczyły przede wszystkim aktualnie prowadzonych rekrutacji, oczekiwań jakie stawiamy kandydatom oraz przebiegu spotkań kwalifikacyjnych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także informacje odnośnie programu praktyk, ścieżki kariery, a także cyklu warsztatów Kazusy z DZP, które rozpoczynają się już wkrótce w naszej kancelarii.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas podczas tegorocznych targów. Mamy nadzieję, że z wieloma osobami, z którymi mieliśmy przyjemność rozmawiać spotkamy się ponownie.

 

aktualności

Bądź na bieżąco z DZP