Gdzie będę za dziesięć lat?

Kariera w DZP.

DZP partnerem Warsaw High School Moot Court

20.02.2023

Od lat prowadzimy różnorodne działania edukacyjne. Tym razem, aby promować zawód prawnika wśród młodzieży, zostaliśmy partnerem konkursu Warsaw High School Moot Court. Wydarzenie organizuje już po raz siódmy XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika w Warszawie.  

Warsaw High School Moot Court to ogólnopolski konkurs prawniczy skierowany do uczniów liceów zainteresowanych prawem i retoryką, w którym pary uczestników rywalizują w symulacji sądu arbitrażowego wcielając się w pozwanego i powoda. To niezwykła okazja by wykazać się znajomością prawa, umiejętnościami argumentacji i logiki oraz przeżyć praktyczne doświadczenie rozprawy arbitrażowej, odgrywając role przedstawicieli zawodów prawniczych. Dodatkowym walorem konkursu jest fakt, że odbywa się on wyłącznie w języku angielskim.

Laureaci konkursu otrzymają nie tylko nagrody rzeczowe, ale także zaproszenie na krótki staż w DZP - dzięki czemu będą mieli okazję, aby z bliska przyjrzeć się pracy prawnika oraz zobaczyć jak na co dzień funkcjonuje duża kancelaria.

Ogromnie cieszymy się, że możemy aktywnie wspierać rozwój i budowanie kompetencji tak wyjątkowych i młodych osób!

Zgłoszenia przyjmowane są do 3 marca 2023. Więcej szczegółów na stronie organizatora - link.

aktualności

Bądź na bieżąco z DZP