Gdzie będę za dziesięć lat?

Kariera w DZP.

Pracownicy administracji

DZP to nie tylko prawnicy i doradcy podatkowi. To także liczne grono profesjonalistów z innych obszarów - PR & marketingu, finansów, HR, IT i administracji oraz tłumaczeń. Dla każdego z nich, niezależnie od zajmowanego stanowiska mamy opracowaną ścieżkę kariery, która nie wyklucza także zmiany kierunku rozwoju (np. z administracji na marketing czy HR). Stabilne i atrakcyjne warunki pracy, kompleksowy program szkoleniowy i elastyczne formy zatrudnienia sprzyjają wieloletniej współpracy i budowaniu trwałych relacji pomiędzy zespołami.

Jeśli lubisz pracować z ludźmi, osiągasz wyznaczone cele i jesteś otwarty na nowe wyzwania to zapraszamy Cię do nas na spotkanie rekrutacyjne – być może to właśnie DZP jest miejscem, którego szukasz.

zobacz nasze oferty

Asystentka / Asystent

ASSISTANT/DZP/Q2/2023
Warszawa

cały tekst

Osoby, które wśród aktualnie prowadzonych procesów nie znalazły ofert dla siebie, mogą pozostawić swoje dane korzystając z poniższego przycisku Aplikuj.

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), bardzo prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych, która jest dostępna pod linkiem.

Aplikuj

Bądź na bieżąco z DZP