Gdzie będę za dziesięć lat?

Kariera w DZP.

Praktykanci

Program praktyk w DZP jest skierowany do studentów III-V roku prawa oraz kierunków ekonomicznych (do działu doradztwa podatkowego). Poszukujemy osób zmotywowanych, zainteresowanych konkretną dziedziną prawa oraz swobodnie posługujących się językiem angielskim. Stypendia zagraniczne, wolontariat, a także znajomość drugiego języka obcego realnie zwiększają szanse na udział w spotkaniu rekrutacyjnym. Szczególnie doceniamy osoby, które działają w organizacjach studenckich i zdobyły już swoje pierwsze doświadczenia zawodowe.

Praktyki w DZP można odbywać przez cały rok godząc obowiązki zawodowe z zajęciami na uczelni. Praktykant od pierwszego dnia staje się częścią konkretnego zespołu i jest angażowany w bieżące projekty pracując pod okiem starszych kolegów.

Na początek oferujemy miesięczne, płatne praktyki z możliwością ich przedłużenia. Praktykanci, którzy wykażą się dobrymi wynikami i dużym zaangażowaniem, mają szansę na przedłużenie praktyk, a po ukończeniu studiów na pracę w charakterze prawnika.

Proces rekrutacji składa się z dwóch etapów:

  • spotkania z udziałem prawnika, przedstawiciela HR oraz tłumacza - rozmowa odbywa się języku polskim i dotyczy przebiegu edukacji, doświadczeń zawodowych, zainteresowań oraz planów kandydata, w trakcie spotkania sprawdzamy też znajomość języka obcego
  • kazusu - indywidualnej pracy pisemnej, której tematyka uzależniona jest od profilu danej rekrutacji

Bardzo dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej, gdzie na bieżąco informujemy o aktualnych rekrutacjach oraz projektach studenckich.

Do zobaczenia w DZP!

zobacz nasze oferty

Tax Intern

INTERN/TAX/2023
Warszawa
Podatki

cały tekst

Legal Intern w wybranym zespole

INTERN/DZP/2023/NEW
Warszawa, Poznań, Wrocław, online

cały tekst

Bądź na bieżąco z DZP