Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

World Food Poland

07.03.2019

Autorzy:

Michał Tracz

Praktyka:

Life Sciences

Specjalizacje:

Prawo żywnościowe

7-9 marca 2019 w Expo XXI w Warszawie odbędą się VI Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów World Food Poland.

W tym roku targi zgromadzą ok 350 wystawców z 23 krajów, będzie także 8 narodowych pawilonów z Azerbejdżanu, Korei Południowej, Ukrainy, Sri Lanki, Białorusi, Tajlandii, Malezji oraz Hiszpanii. Organizatorzy spodziewają się w Warszawie ok. 6 tysięcy gości z Polski i ze świata.

To spotkanie m.in. wiodących producentów żywności, dystrybutorów, sieci handlowych, organizacji branżowych podzielone na sektory: Food&Drinks, EcoFood (najdynamiczniej rozwijający się sektor z żywnością ekologiczną i naturalną), NutraFood (nowość w Polsce - sektor poświęcony suplementom diety i odżywkom), Wine&Spirits (alkohole z całego świata), FoodTech, Ingredients, ColdChain Poland (III Targi Chłodniczych Łańcuchów Dostaw i Logistyki w Temperaturze Kontrolowanej).

Targom towarszyszy bogata oferta spotkań konferencyjnych, w trakcie których mają miejsce dyskusje w gronie praktyków i ekspertów rynku żywnościowego.

8 marca, w ramach konferencji organizowanych przez Krajową Radę Suplementów i Odżywek (KRSiO), wystąpi Michał Tracz, specjalista w zespole prawa żywościowego DZP, z prezentacją pt. "Eksport suplementów diety - wyzwania i jak im sprostać".

Dalsze informacje i rejestracja na targi dostępne są na stronie https://www.worldfood.pl/Home

 

 

Bądź na bieżąco z DZP