Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Konferencja "Reklama leków w świetle nowych regulacji prawnych 2012"

22.11.2011

W dniach 22-23 listopada w hotelu Hyatt odbędzie się konferencja pt. "Reklama leków w świetle nowych regulacji prawnych 2012. Ustawa refundacyjna, aktualna praktyka GIF, najnowsze orzecznictwo ETS – problemy interpretacyjne". W spotkaniu weźmie udział Izabela Prokofi, Tax Manager w Dziale Doradztwa Podatkowego.

Eksperci z branży farmaceutycznej przedstawią na praktycznych przykładach charakter proponowanych zmian przepisów ustawy Prawo farmaceutyczne oraz Nowej Ustawy Refundacyjnej. Pomogą rozstrzygnąć wątpliwości - co może stanowić zachowania dopuszczalne, a co niezgodne z tymi przepisami. W czasie spotkania zostaną poruszone m.in. zagadnienia dotyczące:

  • reklamy leków po wejściu w życie ustawy refundacyjnej
  • programów lojalnościowych w świetle najnowszych zmian legislacyjnych
  • pacjenta jako konsumenta oraz reklamy leków i regulacji chroniących interesy konsumentów
  • dotychczasowej praktyki UOKiK w zakresie reklamy (w tym reklamy leków) – czego należy unikać.

Konferencja będzie doskonałym miejscem do wymiany doświadczeń, uwag i omówienia praktycznych aspektów związanych z planowanymi zmianami. Całościowo zostaną omówione kluczowe kwestie związane z reklamą produktów leczniczych, co pozwoli na usystematyzowanie wiedzy o dynamicznych zmianach w Prawie Farmaceutycznym.

Wybitni eksperci w branży farmaceutycznej omówią merytoryczne podstawy i kryteria decyzji GIF dopuszczające reklamę produktów leczniczych. Odpowiedzą na pytania jak radzić sobie w nowych realiach prawnych wykorzystując inne metody oraz działania pozwalające dotrzeć do odbiorców.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo na stronie organizatora: http://www.medipharma.pl

 

Bądź na bieżąco z DZP