Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Kongres Rynku FMCG 2019

28.05.2019

Autorzy:

Tomasz Kaczyński

"Kongres Rynku FMCG – Market Roku i Drogeria Roku", który odbędzie się w dniach 28-29 maja, to kluczowe spotkanie branży spożywczej, drogeryjnej i aptecznej, które od 11 lat gromadzi kluczowe postaci rynku polskiego oraz podmiotów działających na najważniejszych rynkach europejskich.

To jedna z największych w regionie Europy Centralnej i Wschodniej konferencji, poświęcona lokalnym i globalnym trendom, nowym ideom oraz przyszłości sektora retail, e-commece i przemysłowi FMCG oraz ich otoczeniu usługowo-technologicznemu.

Podczas kongresu udział w debacie "Handel pod presją rynku pracy i konsumenta" weźmie Tomasz Kaczyński, Partner w Praktyce Life Sciences.

Kongres jest platformą wymiany myśli, wiedzy i komunikacji między partnerami, ale pełni także rolę drogowskazu, który pomaga przedsiębiorcom spojrzeć w przyszłość sektora FMCG i pozwala podejmować strategiczne decyzje dotyczące zarządzania prowadzonymi firmami i działami. Kongres to także szansa na dzielenie się i propagowanie idei związanych z ochroną środowiska naturalnego i szansa na zadbanie o zdrową przyszłość dla kolejnych pokoleń.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdą Państwo na stronie organizatora: https://www.kongresrynkufmcg.pl/

Bądź na bieżąco z DZP