Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Międzynarodowy Kongres "ENVICON Water" 2019

17.06.2019

Autorzy:
Daniel Chojnacki

W dniach 17-18 czerwca odbędzie się czwarta edycja Międzynarodowego Kongresu Branży Wod-Kan ENVICON Water, podczas którego zostaną przedstawione najnowsze trendy w branży wod-kan, kierunki w działaniach legislacyjnych oraz obowiązujące już rozwiązania prawne. Hasłem przewodnim tegorocznego kongresu jest "Dialog Pomiędzy Partnerami".

Nie ma możliwości rozwoju w żadnej branży bez wzajemnego zrozumienia, dialogu i współpracy. Branża wod-kan z roku na rok coraz prężniej się rozwija, coraz wyższe są też wymagania stawiane przez Unię Europejską i społeczeństwo. Założeniem organizatorów jest stworzenie platformy do rozmów pomiędzy przedsiębiorstwami wod-kan, przedstawicielami administracji publicznej oraz samorządem. 

Drugiego dnia wydarzenia, w sesji III, zatytułowanej "Gospodarka wodna, zmiany klimatu i wpływ człowieka", Daniel Chojnacki z Praktyki Infrastruktury i Energetyki wygłosi prelekcję pt. "Kalkulowanie opłat za usługi wodne".

Kongres Envicon Water jest spotkaniem przedstawicieli świata nauki, polityki i biznesu, którzy mają wpływ na gospodarkę i branżę wodociągowo – kanalizacyjną i dbają o jej rozwój. To najlepsze miejsce wymiany doświadczeń, opinii i pomysłów dotyczących tego kluczowego sektora gospodarki narodowej.  

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie organizatora: http://abrys.enviconwater.pl/

Bądź na bieżąco z DZP