Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

XXIII edycja konferencji "Kompleksowa gospodarka odpadami" - 3-5 września 2019

03.09.2019

Autorzy:

Daniel Chojnacki

Praktyka:

Infrastruktura i Energetyka

Specjalizacje:

Ochrona środowiska

W dniach 3-5 września odbędzie się XXIII edycja konferencji "Kompleksowa gospodarka odpadami" organizowana przez firmę Abrys, która odbędzie się w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Podczas trzydniowej konferencji zostaną poruszone najbardziej aktualne tematy, związane z gospodarką odpadami, takie jak: nowelizacja ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, kwestia rosnących kosztów zagospodarowania odpadów czy kwestia pozwoleń zintegrowanych po ubiegłorocznych zmianach.

Drugiego dnia konferencji, Daniel Chojnacki, Counsel w Praktyce Infrastruktury i Energetyki, wygłosi prelekcję pt: "Zmiana reguł gry czyli o inwestowaniu w instalacje przetwarzania odpadów komunalnych”.

Trzeciego dnia konferencji organizatorzy zaplanowali wyjazd studyjny do Zakładu Gospodarki i Usług Komunalnych w Lubaniu, który w ostatnim czasie przeprowadził szereg inwestycji, dzięki którym lubański RIPOK jest jednym z przykładów kompleksowego zamknięcia systemu gospodarowania odpadami na terenie regionu.

W konferencji jak co roku wezmą udział przedstawiciele administracji państwowej, samorządowej, firm odpadowych i naukowcy.

Więcej szczegółów nt. wydarzenia znajdą Państwo na stronie organizatora: www.abrys.pl

Bądź na bieżąco z DZP