Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

XV Ogólnopolski Kongres Farmaceutyczny POLFARM 2011

09.02.2011

9 lutego w Hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się XV Ogólnopolski Kongres Farmaceutyczny - POLFARM 2011  pod hasłem "Nowy kształt rynku zdrowia. Szanse i wyzwania z perspektywy menedżera firmy farmaceutycznej". Spotkanie organizuje Europejskie Centrum Biznesu, a nasza kancelaria jest jego Partnerem Merytorycznym.

W czasie Kongresu prezentacje poprowadzą eksperci z naszej kancelarii: dr Marcin Matczak, Joanna Wierzejska, Tomasz Klimczak, Krzysztof Dyba, dr Tomasz Zalasiński, Tomasz Kaczyński, Michał Czarnuch, Grzegorz Mączyński, Przemysław Bukowy, Patryk Turzański i Tomasz Kubicki

W ramach konferencji skierowanej do wytwórców i dystrybutorów produktów leczniczych i wyrobów medycznych prelegenci wezmą pod uwagę skutki spodziewanego wejścia w życie nowego pakietu ustaw zdrowotnych. Najwięcej uwagi będzie poświęcone kluczowym dla branży zmianom w systemie refundacji leków oraz zmianom w prawie farmaceutycznym. Nie zostanie pominięty również wpływ innych aktów prawnych na funkcjonowanie branży. Tradycyjnie już podczas spotkania uczestnicy będą mieli możliwość indywidualnych konsultacji z prelegentami.

Kongres swoją tematyką głównie skierowany jest do:

  • Prezesów Zarządu,
  • Członków Zarządu,
  • Dyrektorów Generalnych,
  • Dyrektorów Finansowych,
  • Dyrektorów Marketingu,
  • Głównych Księgowych.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie organizatora spotkania: http://ecb.biz.pl

Bądź na bieżąco z DZP