Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Ogólnopolski Kongres Energetyczno-Ciepłowniczego PowerPol

09.03.2011

W dniach 9 - 10 marca w Hotelu Król Kazimierz w Kazimierzu Dolnym odbędzie się XI edycja Ogólnopolskiego Kongresu Energetyczno-Ciepłowniczego PowerPol, którego tematem przewodnim będzie "Rok 2011: Perspektywy rozwoju polskiej energetyki". Kongres organizuje Europejskie Centrum Biznesu, a kancelaria DZP jest jego Partnerem Merytorycznym.

Moderatorami poszczególnych paneli będą m.in. eksperci w naszej kancelarii: Krzysztof Zakrzewski, Paweł Grzejszczak, Bartosz Marcinkowski i Katarzyna Radzewicz.

Przełom 2010/2011 jest dla polskich producentów i dostawców energii czasem intensywnych zmian związanych zarówno z dynamicznym procesem prywatyzacji, pakietem klimatycznym, ogólnoświatowym kryzysem jak i z wdrażaniem rządowej "Polityki energetycznej Polski do 2030 r.”

Przyjęta panelowa formuła kongresu połączona z indywidualnymi wystąpieniami przedstawicieli największych w kraju przedsiębiorstw energetycznych stwarza szansę na wszechstronne przeanalizowanie strategii polskich spółek energetycznych oraz zmian zachodzących na rynku. W tym gronie chcemy poruszyć kwestie restrukturyzacji sektora, rosnących potrzeb inwestycyjnych oraz sposobów na ich finansowanie, a także perspektyw rozwoju alternatywnych źródełenergii.

Do udziału w panelach tradycyjnie zapraszamy kluczowe osoby z największych spółek energetycznych w Polsce i najważniejszych organizacji branżowych.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie organizatora kongresu: http://www.ecb.biz.pl

Bądź na bieżąco z DZP