Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Warsztat online: Wprowadzenie do fuzji i przejęć (M&A). Kwestie praktyczne

17.02.2021

Autorzy:
Dr Bartosz Marcinkowski

17 lutego 2021 r. (środa), o godz. 13.00 zapraszamy na otwarty warsztat skierowany do studentów „Wprowadzenie do fuzji i przejęć (M&A). Kwestie praktyczne”, który organizowany jest we współpracy DZP z Kolegium Prawa Akademii Leona Koźmińskiego.

Transakcja M&A umożliwia skokowy rozwój biznesu, gwałtownie zmieniając (zwiększając) konkurencyjność przedsiębiorcy. Transakcja taka jest z pozoru podobna do operacji zakupu określonego dobra, niemniej z uwagi na specyficzny przedmiot (spółka czy przedsiębiorstwo wraz z pracownikami, umowami, całym środowiskiem regulacyjnym i sytuacją finansową oraz podatkową) charakteryzuje się nie tylko dużą złożonością i stopniem komplikacji, ale też unikalnością. Przygotowanie i przeprowadzenie takiej transakcji w sposób efektywny pod względem kosztowym i czasowym wymaga doświadczenia i umiejętności menedżerskich.

Podczas warsztatu przybliżona zostanie problematyka wybranych zagadnień współczesnego M&A m.in. typowe transakcje M&A, project management, due diligence. Wykład oparty zostanie o kwestie opisane w książce "Przewodnik po transakcjach fuzji i przejęć" wydanej nakładem Wolters Kluwer, której autorami są: Bartosz Marcinkowski, Maciej Ciszkiewicz, Marcin Kuliński, Sylwia Kuca oraz Michał Kucharski

Warsztat poprowadzi Bartosz Marcinkowski, Partner w Praktyce Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć.

Spotkanie odbędzie się w formule online. 
Link do spotkania MS-Teams: http://x.alk.edu.pl/dzp

Bądź na bieżąco z DZP