Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Legal Hackathon 2021 online

18.06.2021

Autorzy:

Marek Laskowski

W dniach 18-20 czerwca zapraszamy na Legal Hackathon 2021 online organizowany przez Wolters Kluwer Polska. Tegoroczna edycja corocznego maratonu programowania w branży prawniczej odbędzie się w formule online, na specjalnie przygotowanej platformie internetowej z wieloma możliwościami interakcji między uczestnikami.

Legal Hackathon co roku gromadzi pasjonatów nowych technologii i innowacyjności w podejściu do prawa. Celem wydarzenia jest zaprojektowanie nowoczesnych rozwiązań zarówno dla prawników, jak i dla osób korzystających z usług prawnych.

Hackathon to “warsztat roboczy” realizowany w formule konkursowej, podczas którego zespoły pod wsparciem mentorów pracują nad danym zagadnieniem technologicznym lub biznesowym. Bezpośrednio po fazie koncepcyjnej, zespoły pracują nad wstępnym modelem/prototypem rozwiązania, które następnie prezentowane jest przed składem Jury. Członkiem jury po raz kolejny jest Marek Laskowski, Dyrektor IT w DZP.

Hackaton skierowany jest m.in. do prawników, programistów, grafików, menedżerów projektu i analityków biznesowych. Uczestnicy zostaną połączeni w interdyscyplinarne zespoły, co sprzyja kreatywności i buduje nową perspektywę. Uczestnicy otrzymają wsparcie cenionych w branży mentorów.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz szczegóły rejestracji znajdą Państwo na stronie organizatora.

Bądź na bieżąco z DZP