Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Webinarium: Rutyna a nowe Prawo zamówień publicznych – czy zawsze idą w parze?

26.10.2021

Autorzy:

Michał Gajdek

Praktyka:

Infrastruktura i Energetyka

Specjalizacje:

Zamówienia publiczne

26 października 2021 roku o godzinie 10.00 zapraszamy na webinarium Rutyna a nowe Prawo zamówień publicznych – czy zawsze idą w parze?, które poprowadzi Michał Gajdek, Associate z zespołu zamówień publicznych.

Blisko 17 lat obowiązywania ustawy Prawo zamówień publicznych, uchwalonej w 2004 roku, wykształciło wśród jej praktyków liczne przyzwyczajenia. Nowe Prawo zamówień publicznych, obowiązujące od 1 stycznia 2021 roku, najczęściej pozwala na ich kontynuowanie. Niekiedy jednak, nawyki i rutyna wypracowane na gruncie poprzednio obowiązujących przepisów, mogą okazać się zdradliwe.

Podczas spotkania dowiesz się:

  • Co dzieje się z terminem związania ofertą/wadium po wniesieniu odwołania do KIO? Czy można podpisać umowę mimo ich wygaśnięcia?
  • Skąd pozyskiwać zaświadczenia o niekaralności dla członków organów, którzy mieszkają na stałe za granicą?
  • Czy zawsze można liczyć na pomoc notariusza w przypadku dokumentów elektronicznych?

Porozmawiamy o pułapkach w przepisach nowego Prawa zamówień publicznych oraz w rozporządzeniach wykonawczych czyhających na wykonawców przyzwyczajonych do utrwalonego sposobu działania.

Webinarium dedykowane jest wykonawcom.

Termin: 26 października 2021 r., godz. 10.00 – 11.30 CET

Rejestracja: do 25 października 2021 r. pod linkiem. Spotkanie odbędzie się w aplikacji Zoom.

Zachęcamy do zadawania pytań dot. tematyki webinarium, które prosimy o przesyłanie przez formularz Zoom lub bezpośrednio na adres malgorzata.czubacka@dzp.pl. W trakcie spotkania będzie również możliwość zadawania pytań za pomocą czatu.

Udział jest bezpłatny i możliwy po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Bądź na bieżąco z DZP