Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Forum Gospodarcze 2011 w Toruniu

03.02.2011

W dniach 3-4 lutego w Toruniu odbędzie się XVIII Forum Gospodarcze. Drugiego dnia forum moderatorem Konferencji Samorządowej będzie prof. Michał Kulesza

Forum Gospodarcze 2011 będzie obejmowało szeroki zakres tematyczny. Podczas konferencji w ramach Partnerstwa Wschodniego odbędzie się kolejna edycja Okrągłego Stołu Europy Środkowo-Wschodniej. Dyskusja, w której zapowiedzieli swoje uczestnictwo ambasadorzy: Rosji, Litwy, Ukrainy, Gruzji, Białorusi, Mołdowy i Azejberdżanu - będzie dotyczyć takich tematów jak: energetyka oraz surowce strategiczne, budownictwo, przemysł ciężki i przetwórstwo rolno – spożywcze.

Forum Gospodarcze w Toruniu to jeden z największych kongresów gospodarczych w Polsce, miejsce dialogu o kształcie polskiej gospodarki w zglobalizowanym świecie. Podczas konferencji i paneli poruszane będą aktualne problemy Polski i Europy, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki Partnerstwa Wschodniego. Co roku, w Forum uczestniczy około 1000 osób, a wśród nich najważniejsze postaci polityki, biznesu, nauki, z kraju i zagranicy.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie organizatora: http://www.forumgospodarcze.pl/ 

Bądź na bieżąco z DZP