Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Italian M&A trends 2022 and opportunities for Polish investors

10.06.2022

Autorzy:

Krzysztof A. Zakrzewski
Alfio Mancani

Praktyka:

Prawo Spółek, Fuzje i Przejęcia

Specjalizacje:

Prawo spółek

10 czerwca zapraszamy na seminarium „Italian M&A trends 2022 and opportunities for Polish investors” organizowane przez kancelarię DZP we współpracy z włoską kancelarią Legance – Avvocati Associati, dotyczące trendów i możliwości inwestycyjnych na włoskim rynku.

Spotkanie otworzy Krzysztof Zakrzewski, Partner Zarzadzający DZP i szef Praktyki Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć, a naszymi gośćmi będą: Jego Ekscelencja Aldo Amati, Ambasador Włoch w Polsce oraz Gabriele Capecchi i Sven von Mesenkampff, Partnerzy z kancelarii Legance – Avvocati Associati. Podczas seminarium zaproszeni eksperci opowiedzą o zachętach inwestycyjnych oraz wyzwaniach dla polskich przedsiębiorców, którzy rozważają rozpoczęcie inwestycji na włoskim rynku. Przedstawią także najważniejsze wydarzenia, które w ostatnim czasie miały znaczący wpływ na włoski rynek M&A.

Data: 10 czerwca (piątek), godz. 10.00–12.30
Miejsce: Budynek Rondo 1 – 21 piętro, Warszawa
Rejestracja: mailowo do 9 czerwca na adres Alfio.Mancani@dzp.pl

Seminarium odbędzie się w języku angielskim. Udział jest bezpłatny i możliwy po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia. Szczegółowy program wydarzenia znajduje się w załączonym zaproszeniu.

Bądź na bieżąco z DZP