Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

II edycja Konferencji AI w zdrowiu

14.06.2022

Autorzy:

Dr Paweł Kaźmierczyk

Praktyka:

Life Sciences

Specjalizacje:

Technologie, media, telekomunikacja
Ochrona zdrowia

14 czerwca odbędzie się druga edycja Konferencji AI w zdrowiu, dotyczącej zastosowania sztucznej inteligencji oraz innowacji technologicznych w zdrowiu. Organizatorami wydarzenia są Koalicja na rzecz AI w zdrowiu, zespół ekspertów wZDROWIU, Polska Federacja Szpitali oraz Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Konferencja jest doskonałą okazją do rozmowy na temat odpowiedzialności za algorytmy, zastosowania AI w podmiotach leczniczych oraz o współpracy ze startupami i roli technologii blockchain w zdrowiu.

Z ramienia DZP w konferencji weźmie udział Paweł Kaźmierczyk, Associate z Praktyki Life Sciences, który wraz z Ligią Kornowską, Dyrektor Zarządzającą Polskiej Federacji Szpitali, przedstawi przebieg prac nad powstaniem Białej Księgi „AI w praktyce klinicznej”. Podczas konferencji zostanie zaprezentowana finalna wersja dokumentu, przygotowanego przez Koalicję na rzecz AI w zdrowiu. Biała Księga „AI w praktyce klinicznej” stanowi opracowanie podstawowych zasad wdrażania narzędzi sztucznej inteligencji do systemu ochrony zdrowia. Kancelaria DZP jest partnerem prawnym księgi.

Konferencja AI w zdrowiu odbędzie się w formule stacjonarnej w Crowne Plaza Warsaw – The Hub, skąd będzie transmitowana za pomocą specjalnej platformy streamingowej, aby umożliwić udział także online. Szczegółowy program oraz formularz rejestracyjny są dostępne na stronie wydarzenia.

Bądź na bieżąco z DZP