Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

26. Międzynarodowy Kongres Ochrony Środowiska ENVICON

18.10.2022

Autorzy:

Daniel Chojnacki
Maciej Białek

Praktyka:

Infrastruktura i Energetyka

Specjalizacje:

Ochrona środowiska

18 października rozpocznie się 26. Międzynarodowy Kongres Ochrony Środowiska ENVICON, dwudniowe wydarzenie skierowane do przedstawicieli firm, organizacji oraz ośrodków naukowych działających z myślą o zrównoważonej i odpowiedzialnej gospodarce. Tegoroczna edycja będzie koncentrowała się na sześciu głównych obszarach tematycznych: europejski zielony ład, odzysk energii, recykling, zarządzanie zasobami wodnymi oraz edukacja ekologiczna. Punktem kulminacyjnym całego wydarzenia będzie uroczysta gala, podczas której organizatorzy, firma Abrys Sp. z o.o., wręczą wyróżnienia firmom i osobom, które swoją działalnością w szczególny sposób promują prośrodowiskowe postawy. Kancelaria DZP jest partnerem kongresu.

Wśród zaproszonych ekspertów znaleźli się Daniel Chojnacki, Partner i Maciej Białek, Senior Associate z Praktyki Infrastruktury i Energetyki DZP, którzy omówią założenia systemu kaucyjnego przyjęte w najnowszym projekcie ustawy. Nasi prawnicy podczas swojego wystąpienia „System kaucyjny – model regulacji i wpływ na rynek odpadowy” opowiedzą, jakie zmiany wprowadza najnowsza wersja projektu w stosunku do poprzednich oraz zaznaczą kluczowe zagadnienia dla rynku zagospodarowania odpadów.

Konferencja odbędzie się w formie hybrydowej. Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie wydarzenia.

Bądź na bieżąco z DZP