Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Data Science Summit 2022

17.11.2022

Autorzy:

Dr Marcin Stępień

Praktyka:

IP&TMT

Specjalizacje:

Technologie, media, telekomunikacja

17 listopada po raz szósty odbędzie się największa i najstarsza niezależna konferencja w regionie CEE Data Science Summit 2022. Podczas spotkania uczestnicy będą dzielić się wiedzą o zagadnieniach z zakresu od analizy i przetwarzania danych, poprzez zagadnienia implementacyjne, aż po wizualizację danych i tematykę zarządczą.

 Z ramienia DZP w wydarzeniu weźmie udział Marcin Stępień, Associate z Praktyki IP&TMT, który poprowadzi prelekcję na temat „Twórca w świecie utworu, czyli o metawersum przez pryzmat regulacji prawa autorskiego”. Marcin opowie m.in., na ile obowiązujące obecnie prawo autorskie jest gotowe na rozwój metawersum. Poruszy też kwestię klasycznych założeń prawa autorskiego, zgodnie z którymi utwór będący emanacją indywidualności twórcy, z chwilą jego stworzenia przestaje pozostawać tylko w sferze wyobraźni twórcy a zaczyna niezależny być w świecie obiektów kultury, w kontekście technologii metawersum doznaje poważnej erozji.

Prelekcja będzie dostępna dla zgłoszonych uczestników w sekcji VOD konferencji, także po zakończeniu wydarzenia. Szczegółowe informacji oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie wydarzenia.

Bądź na bieżąco z DZP