Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Kongres Mięsny & Roślinne Alternatywy

02.03.2023

Autorzy:

Paweł Mirosz

Praktyka:

Life Sciences

Specjalizacje:

Prawo żywnościowe

Po raz siódmy w Warszawie odbędzie się Kongres Mięsny & Roślinne Alternatywy. Kongres to wydarzenie, które z powodzeniem łączy konwencję targów z merytorycznymi dyskusjami, gromadząc przedsiębiorców z branży mięsnej oraz producentów zamienników roślinnych. Organizatorem jest Wydawnictwo Gospodarcze, do którego należą poczytne branżowe portale www.wiadomoscihandlowe.pl i www.wiadomoscikosmetyczne.pl oraz ogólnopolski miesięcznik „Wiadomości Handlowe”.

Podczas Kongresu uczestnicy będą mieli okazję omówić najważniejsze trendy na rynku, a zaproszeni eksperci odpowiedzą na pytania, które nurtują przedsiębiorców.

Agenda tegorocznej edycji przewiduje dyskusje dotyczące m.in. nastrojów i preferencji konsumenckich, zachowań zakupowych, marketingu i strategii cenowych w czasach kryzysu oraz tego, czy mięso laboratoryjne lub wyroby roślinne stanowią realną alternatywę dla mięsa i wędlin pochodzących od zwierząt.

Eksperci będą również rozmawiać na temat kryzysu klimatycznego i zrównoważonego rozwoju. Nasz doradca ds. prawa żywnościowego, Paweł Mirosz wraz z przedstawicielami firm Superdrob i Bvtcher w panelu „Kryzys klimatyczny. Zielona transformacja w strategiach mięsnych i roślinnych” wyjaśnią, jak strategie zrównoważonego rozwoju oraz zwiększona odpowiedzialność producentów wyrobów mięsnych/roślinnych są realizowane w praktyce.

Szczegóły dotyczące wydarzenia oraz link do rejestracji znajdują się na stronie organizatora. https://www.kongresmiesny.pl/

 

Bądź na bieżąco z DZP