Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

CEE Cybersecurity Forum 2023

28.03.2023

Specjalizacje:

Technologie, media, telekomunikacja

Od listopada 2020 r. do października 2021 r. na całym świecie miało miejsce prawie 24 tys. incydentów cyberbezpieczeństwa. Zarządzanie bezpieczeństwem i ryzykiem stało się jedymą z najważniejszych kwestii, jakie muszą uwzględnienić w planowaniu biznesowym wszystkie organizacje.

Również w kancelariach prawnych opracowanie holistycznej strategii mającej na celu ochronę przed cyberatakami jest niezwykle istotne, przede wszystkim ze względu na specyfikę pracy firm doradczych, która wymaga na co dzień przetwarzania i przechowywania dużej ilości powierzonych przez klientów informacji.

28 marca, podczas trzeciej edycji CEE Cybersecurity Forum, zaproszeni eksperci z branży IT będą dyskutować o tym w jaki sposób organizacje mogą chronić swoją chmurę i środowisko hybrydowe. Głos w dyskusji zabierze także Marek Laskowski, IT Director w DZP, który w trakcie prezentacji "Cyber threat and cyber resilience in the legal sector", podzieli się doświadczeniem wypracowanym w naszej firmie, opowie o tym dlaczego cyberbezpieczeństwo jest kluczowym elementem działalności kancelarii oraz z jakimi wyzwaniami w tym obszarze będą mierzyć polskie i międzynarodowe firmy doradcze.

Spotkanie organizowane jest przez lidera w branży IT - firmę Crayon. Więcej informacji na stronie organizatora.

Bądź na bieżąco z DZP