Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

VI Forum Operatorów Farm Wiatrowych

08.03.2023

Autorzy:

Rafał Hajduk

Praktyka:

Infrastruktura i Energetyka

Specjalizacje:

Energetyka i surowce energetyczne

Przedstawiciele branży wiatrowej w Polsce i regionie CEE po raz szósty będą mieli okazję  spotkać sięna jednym z najważniejszych sektorowych wydarzeń roku – Forum Operatorów Farm Wiatrowych.

W dniach 8-9 marca 2023 r. w Sopocie eksperci będą dyskutować o najbardziej aktualnych wyzwaniach dla branży EW. Poruszane będą tematy związane z eksploatacją i utrzymaniem farm wiatrowych, odbędą się specjalistyczne warsztaty poświęcone zagadnieniom obsługi i utrzymania lądowych farm wiatrowych zarówno w obszarze komercyjnym, jak i technicznym.

Podczas sesji otwierającej, Rafał Hajduk, Partner z Praktyki Infrastruktury i Energetyki, będzie brał udział w panelu pt. „Funkcjonowanie przedsiębiorstw wytwórczych w dobie regulacji cen energii elektrycznej – wyzwania oraz możliwe optymalizacje” i omówi bieżące przepisy w obszarze regulacji cen wytwarzania energii elektrycznej oraz wpływ regulacji cen na działalność wytwórców energii elektrycznej.

Panel będzie moderowany przez Szymona Kowalskiego z Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej, a wśród pozostałych panelistów będą przedstawiciele m.in. Urzędu Dozoru Technicznego, Qair, Respect Energy czy Business Energy Solution.

Szczegółowy program konferencji dostępny jest na stronie organizatora.

Bądź na bieżąco z DZP