Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

III Ogólnopolska Konferencja Ochrona Środowiska w Nowej Rzeczywistości

30.03.2023

Autorzy:

Maciej Białek

Praktyka:

Infrastruktura i Energetyka

Specjalizacje:

Ochrona środowiska

Dynamiczne zmiany w przepisach środowiskowych sprawiają, że praca osób odpowiedzialnych za ochronę środowiska i gospodarowanie odpadami nie należy w ostatnim czasie do łatwych. Kolejne nowelizacje i wymogi unijne zmuszają do stałego aktualizowania swojej branżowej wiedzy. Czy uda się spełnić wymagania ustawowe nowego prawa UE, na jakim etapie są wdrożone przepisy i jakie zmiany należy wprowadzić – na te pytanie odpowiedzą specjaliści z branży odpadowej podczas wydarzenia, które będzie prowadzone w formule online.

30 marca odbędzie się III Ogólnopolska Konferencja Ochrona Środowiska w Nowej Rzeczywistości, podczas której eksperci z zakresu ochrony środowiska poruszą najważniejsze kwestie dotyczące gospodarowania odpadami.

Podczas spotkania Maciej Białek, Senior Associate z Praktyki Infrastruktury i Energetyki, weźmie udział w dyskusji dotyczącej projektów zmian w przepisach „odpadowych”, nad którymi pracuje rząd. Podczas panelu moderowanego przez Aleksandrę Gemborę, Head of Environmental Compliance w RLG Systems Polska Sp. z o.o., Maciej porozmawia między innymi na temat dyrektywy SUP (Single Use Plastic), rozszerzonej odpowiedzialności producentów (ROP) oraz gospodarowania odpadami w obiegu zamkniętym (GOZ).

Szczegółowy program konferencji oraz rejestracja na wydarzenie dostępne są na stronie organizatora.

 

Bądź na bieżąco z DZP