Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Konferencja Polish Energy Market 2023

11.05.2023

Autorzy:

Rafał Hajduk

Praktyka:

Infrastruktura i Energetyka

Specjalizacje:

Energetyka i surowce energetyczne

W konsekwencji trwającej w Ukrainie wojny Polska, podobnie jak i cała reszta Europy, stanęła przed wieloma wyzwaniami związanymi z ograniczonym transportem paliw i gazu do UE oraz rosnącymi cenami energii. Transformacja energetyczna wydaje się dziś zatem nie tylko dążeniem UE do zeroemisyjnej gospodarki, ale i jedyną możliwością zagwarantowania bezpieczeństwa energetycznego w naszym regionie. Dla jej powodzenia konieczne będzie zapewnienie odpowiedniego otoczenia prawnego dla firm związanych z sektorem odnawialnych źródeł energii.

O otoczeniu prawnym, jakie w obszarze energetyki czeka na firmy zajmujące się obrotem energią, opowie Rafał Hajduk, Partner i Szef zespołu prawa energetycznego, podczas Polish Energy Market Conference 2023. Rafał w swoim wystąpieniu skupi się m.in. na omówieniu wpływu rekompensat za podwyżki cen prądu na rynek energii w naszym kraju.

Konferencja Polish Energy Market 2023, organizowana przez Power Exchange Central Europe i EPEX SPOT, odbędzie się 11 maja w hotelu NYX Warszawie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Pełną agendą wydarzenia znajdą Państwo w załączonym pliku PDF. Rejestracja dostępna jest na stronie organizatora.

Bądź na bieżąco z DZP