Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

POLAGRA 2023

28.09.2023

Autorzy:

Paweł Mirosz

Praktyka:

Life Sciences

Specjalizacje:

Prawo żywnościowe

Bezpieczeństwo żywności jako jeden z filarów ochrony zdrowia pozostaje jednym z istotniejszych wyzwań w polityce państwa. Wiąże się to z rozbudowanym systemem drobiazgowych kontroli producentów żywności, dla których wysokie standardy i najwyższa jakość produktów, a tym samym pozytywne wyniki kontroli mogą przesądzić o utrzymaniu pozycji na rynku i przyszłości biznesu. Kary za ewentualne uchybienia są niezwykle dotkliwe i mogą sięgać nawet 10% rocznego przychodu.

28 września w godz. 14:30-15:30, podczas drugiego dnia tegorocznej edycji targów POLAGRA, Paweł Mirosz, doradca ds. prawa żywnościowego, poprowadzi szkolenie dla producentów żywności, podczas którego opowie o tym, jak przygotować się do urzędowej kontroli żywności, na co zwrócić uwagę podczas kontroli oraz jak uchronić się przed dotkliwymi karami.

POLAGRA to jedno z kluczowych wydarzeń branży spożywczej i sektora HoReCa w Polsce. Podczas trzydniowych targów odbywają się m.in. prezentacje produktów odpowiadających na aktualne potrzeby konsumentów czy najnowszych technologii pozwalających utrzymać najwyższe standardy bezpieczeństwa w produkcji żywności. Targom towarzyszy także konferencja, podczas której eksperci z branży omawiają trendy rynkowe, kwestie związane z marketingiem i promocją czy aspekty prawne.

Tegoroczna edycja targów POLAGRA odbędzie się w dniach 27-29 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP) w Poznaniu. Podczas dwóch pierwszych dni z naszym ekspertami będzie można także porozmawiać na dedykowanym stoisku w Strefie Kancelarii.

Zapisując się na szkolenie „Urzędowe kontrole żywności - praktyczny przewodnik po zmianach w przepisach krajowych i unijnych” otrzymają Państwo także jednorazowe zaproszenie na targi POLAGRA 2023.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz rejestracja na stronie organizatora

Bądź na bieżąco z DZP