Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Systemy dla szpitali i placówek medycznych

19.06.2024

Autorzy:

Dr Dagmara Lukosek
Zuzanna Zapotoczna

Praktyka:

Life Sciences

Specjalizacje:

Ochrona zdrowia

Cyfrowa rewolucja w polskiej medycynie, która nabrała tempa w okresie pandemii, pokazała potencjał telemedycyny i nowoczesnych rozwiązań takich jak e-recepty w usprawnieniu opieki zdrowotnej. Priorytetem dla większości podmiotów leczniczych jest obecnie informatyzacja, cyberbezpieczeństwo i ochrona danych. Jednocześnie dostosowanie  się do złożonych w tym zakresie regulacji unijnych i krajowych stanowi dla nich duże wyzwanie.

To, w jaki sposób rozwój nowych technologii ukształtuje przyszłość branży medycznej będzie jednym z tematów konferencji „Systemy dla szpitali i placówek medycznych”, która odbędzie się 19 czerwca w Warszawie.

Dagmara Lukosek i Zuzanna Zapotoczna, Associate z Praktyki Life Sciences poprowadzą prezentację: „Innowacje w ochronie zdrowia – wybrane aspekty prawne i praktyczne", w której wskażą najważniejsze wg nich nowoczesne rozwiązania w systemie ochrony zdrowia oraz  opowiedzą, jak obecne regulacje prawne wpływają na stojące przed podmiotami leczniczymi wyzwania. Z punktu widzenia prawnika odpowiedzą również na pytanie, jak pozyskiwać środki finansowe na wdrażanie innowacyjnych rozwiązań.

Wydarzenie organizowane jest przez Polski Instytut Rozwoju Biznesu.

Rejestracja oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie organizatora.

Bądź na bieżąco z DZP