Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Webinar: Efektywność energetyczna – pierwszy krok do transformacji energetycznej przedsiębiorstwa

27.06.2024

Autorzy:

Małgorzata Wężyk

Praktyka:

Infrastruktura i Energetyka

Specjalizacje:

Energetyka i surowce energetyczne

Plany Unii Europejskiej dotyczące dążenia do osiągnięcia neutralności klimatycznej do 2050 roku, w połączeniu z obecną sytuacją na polskim rynku energii, motywuje coraz większą liczbę przedsiębiorców do inwestowania w poprawę efektywności energetycznej i redukcję emisji gazów cieplarnianych. W związku z tym, firmy tworzą własne zielone źródła energii, takie jak farmy fotowoltaiczne i wiatrowe, które znacząco zmniejszają emisję szkodliwych gazów. Mimo to, rozwiązania te są ograniczone przez zmienność warunków pogodowych, co może prowadzić do niestabilności w produkcji energii. Aby przeciwdziałać temu problemowi, rozwijane są technologie magazynowania energii.

Wraz z Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną „INVEST-PARK” oraz firmą INNPACT zapraszamy przedsiębiorców do udziału w drugim z cyklu „Strefy Energii” webinarze pn. „Efektywność energetyczna – pierwszy krok do transformacji energetycznej przedsiębiorstw”, które odbędzie się 27 czerwca 2024 r. w godzinach 10:00 – 12:00.

Podczas webinaru, eksperci przybliżą aktualną sytuacją na rynku energii ze szczególnym uwzględnieniem zielonych źródeł, a Małgorzata Wężyk, Senior Associate z Praktyki Infrastruktury i Energetyki, opowie uczestnikom o najnowszych zmianach w nowelizacji ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym. Innymi tematami omawianymi podczas wydarzenia będą trendy cenowe, modele zakup energii, audyty efektywności energetycznej czy kwestie dofinansowań w ramach programu FEnIKS i Kredytu Ekologicznego.

Webinarium adresowane jest przede wszystkim do członków zarządu, osób pracujących w działach finansowych, prawnych i zakupowych przedsiębiorstw działających lub planujących działalność na terenie WSSE w obszarze woj. dolnośląskiego.

Trzecie, ostatnie spotkanie z cyklu „Strefa Energi” odbędzie się w listopadzie. Będziemy informować Państwa o szczegółach wydarzenia jesienią.

Rejestracja oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie organizatora.

Bądź na bieżąco z DZP