Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Warsztaty "Praktyka w zamówieniach publicznych dla energetyki"

23.08.2012

23 sierpnia w Angelo Hotel Katowice odbędą się warsztaty pt. "Praktyka w zamówieniach publicznych dla energetyki". W czasie spotkania prezentację pt. "Kształtowanie i zasady weryfikacji warunków udziału w postępowaniu - zwiększenie szans na prawidłowe wykonanie zamówienia" wygłosi Wojciech Hartung, Counsel w Praktyce Infrastruktury i Energetyki kancelarii DZP.

Nowa instytucja dialogu technicznego wydaje się być idealnym narzędziem dla przeprowadzania zamówień publicznych w sektorach infrastrukturalnych, takich jak energetyka, gazownictwo czy ciepłownictwo. Czy rzeczywiście tak jest? Jakie są doświadczenia ze stosowania takich rozwiązań i jak ma wyglądać ta procedura w Polsce?

Ostatnie problemy na rynku wykonawców świadczących usługi dla energetyki pokazują, że pytanie o wykluczenie wykonawcy w procesie upadłości ma duże znaczenie dla zamawiających. Czy pozwalają na to przepisy i jakie metody zabezpieczania interesów ustawodawca chce wprowadzić nowelizacją?

Trzecim ważnym w ostatnim czasie tematem jest formalne i ekonomiczne miejsce podwykonawcy przy udzielaniu i realizacji zamówień publicznych, co ma szczególne znaczenie przy kapitałochłonnych i skomplikowanych inwestycjach w energetyce, gdzie zamówienia wykonują liczne firmy podwykonawcze.

W czasie warsztatów poznają Państwo najnowsze rozwiązania w Prawie zamówień publicznych. Zaproszeni Eksperci wskażą najistotniejsze problemy, omówią możliwe ich rozwiązania i postarają się odpowiedzieć na każde Państwa pytanie.

Więcej na temat wydarzenia znajdą Państwo na stronie organizatora: http://scc.com.pl/

Bądź na bieżąco z DZP