Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Europejski Dzień Prawa Handlowego i Prawa Spółek

06.07.2012

Praktyka:

Zespół German Desk

W dniach 6-7 lipca w hotelu Le Méridien Bristol odbędzie się 2. Europejski Dzień Prawa Handlowego i Prawa Spółek. W ramach tego wydarzenia odbedą się konferencje "Arbeitsgemeinschaft Handels- und Gesellschaftsrecht" oraz "Arbeitsgemeinschaft Internationaler Rechtsverkehr". Wydarzenie jest współorganizowane przez AG Anwältinnen i AG Syndikusanwälte, Okręgową Izbą Radców Prawnych w Warszawie, Polsko-Niemieckie Stowarzyszenie Prawników oraz Association des Avocats Conseils d'Entreprises (ACE).

W panelu "Doing business w Polsce z prawnego punktu widzenia: Odrębności polskiego prawa gospodarczego" weźmie udział Katarzyna Kuźma, Partner w Praktyce Infrastruktury i Energetyki.

Moderatorem panelu pt. "Business opportunities w Polsce: z punktu widzenia przedsiębiorcy" będzie Julita Zimoch-Tuchołka, Partner z Praktyki Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć.

W panelu "Odpowiedzialność zbiorowa w koncernie, w szczególności w przypadku naruszeń prawa antymonopolowego, korupcji, w przepisach dot. odpowiedzialności za produkt niebezpieczny i innych naruszeń zasad compliance – stan aktualny oraz orzecznictwo w Niemczech, Polsce i Francji" weźmie udział Dr Joanna Schubel, Associate w Praktyce Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć.

Bądź na bieżąco z DZP