Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Śniadanie Kosmetyczne

24.10.2012

24 października w godz. 8:30-11:00 w siedzibie kancelarii DZP odbędzie się Śniadanie Kosmetyczne, którego tematem przewodnim będzie "Zmiana regulacji prawnych na rynku kosmetyków w obszarze: rejestracji, dystrybucji, znakowania i raportowania działań niepożądanych". Spotkanie poprowadzą eksperci z Praktyki Life Sciences, której pracami kieruje dr hab. Marcin Matczak. Śniadanie Kosmetyczne jest pierwszym z planowanego cyklu spotkań przeznaczonym dla przedstawicieli branży kosmetycznej.

Zgłoszenia prosimy wysyłać do 18 października 2012 r. na adres sniadaniekosmetyczne@dzp.pl. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w śniadaniu jest bezpłatny.

Poniżej znajdą Państwo krótki opis kluczowych dla rynku kosmetycznego przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) Nr 1223/2009 z dnia 30 listopada 2009 r. dotyczącego produktów kosmetycznych. Rozporządzenie to nakłada na producentów i dystrybutorów kosmetyków szereg dodatkowych, niespotykanych dotychczas, obowiązków.

Bądź na bieżąco z DZP