Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Giełdowa Spółka Roku 2011

08.02.2012

8 lutego o godzinie 18.30 w Galerii Porczyńskich w Warszawie odbędzie się XIII edycja rankingu Giełdowa Spółka Roku. Kancelaria Domański Zakrzewski Palinka jest Partnerem tego wydarzenia.

Giełdowa Spółka Roku to najstarszy i najbardziej prestiżowy ranking na rynku. Redakcja "Pulsu Biznesu" organizuje go z Instytutem Badawczym Pentor już od 13 lat. Wyboru spółki dokonuje 180 losowo wybranych maklerów, analityków i doradców inwestycyjnych reprezentujących domy i biura maklerskie, towarzystwa ubezpieczeniowe, fundusze emerytalne, inwestycyjne i powiernicze, departamenty kapitałowe banków oraz firmy konsultingowe.

GSR to ranking najlepszych spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, biorąc pod uwagę następujące kryteria:

  • Kompetencje zarządu - to ocena aktywności zarządu w 2011 r. Dotyczy ona głównie komunikacji z rynkiem, dotrzymywania obietnic i zobowiązań.
  • Sukces w 2011 r. - w tej kategorii nie sukces finansowy czy giełdowa stopa zwrotu są najważniejsze. Chodzi przede wszystkim o poszerzanie udziału w rynku, zdobywanie nowych rynków, kontraktów oraz inicjatywy i spektakularne osiągnięcia, dzięki którym o spółce się mówi.
  • Perspektywy rozwoju - wyniki tego rankingu można traktować jako swoisty kredyt zaufania dla spółki, ale nie tylko. Oceniane jest, czy spółka "czuje" rynek, czy podejmuje trafne decyzje, czy jest innowacyjna, czy dostrzega luki na rynku.
  • Relacje z inwestorami - ocena jakości informacji i komunikacji z rynkiem. W tej kategorii istotne jest, czy spółka prowadzi dialog z inwestorami (nie tylko instytucjonalnymi, ale także indywidualnymi), jak szybko odpowiada na pytania inwestorów.
  • Jakość produktów i usług - oceniana jest oferta produktowa spółki.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie organizatora wydarzenia: http://gsr.pb.pl/

 

Bądź na bieżąco z DZP