Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Konferencja "Odwrót od składowania odpadów tworzyw sztucznych do roku 2020"

06.11.2012

W dniach 6-7 listopada w hotelu Sheraton w Warszawie odbędzie się, juz po raz 10., konferencja IdentiPlast pt. "Odwrót od składowania odpadów tworzyw sztucznych do roku 2020 – wiele sposobów na osiągnięcie celu". W wydarzeniu weźmie udział Daniel Chojnacki, Counsel w kancelarii DZP i specjalista w zakresie prawa ochrony środowiska, który przedstawi temat "Nowe polskie regulacje prawne w zakresie odpadów komunalnych".

Osiem sesji tematycznych konferencji poświęconych będzie zagadnieniom takim, jak: legislacja i ochrona środowiska, aspekty ekonomiczne, technologie sortowania i identyfikacji, a także recykling jakościowy oraz odzysk energii z odpadów. Dodatkowo, ze względu na tegoroczną lokalizację konferencji szczególna uwaga będzie zwrócona na system zagospodarowania odpadów w krajach europejskich, a zwłaszcza w krajach Europy Centralnej i Wschodniej.

Wydarzenie to będzie okazją dla uczestników do wymiany doświadczeń, przedstawienia najlepszych praktyk i innowacyjnych technologii, a także konkurencyjnych rozwiązań sprzyjających osiągnięciu modelu gospodarki, który zapewni 100-proc. wykorzystanie odpadów tworzyw.

Organizowana od 1997 r. konferencja IdentiPlast jest jednym z najważniejszych w Europie wydarzeń poświęconych recyklingowi i odzyskowi odpadów tworzyw sztucznych, podczas którego wiodący przedstawiciele przemysłu oraz specjaliści mogą podzielić się swoimi doświadczeniami i wiedzą oraz przedstawić najlepsze praktyki w dziedzinie zagospodarowania odpadów tworzyw sztucznych.

Wiecej informacji nt. konferencji znajdą Państwo na stronie organizatora: http://www.plasticseurope.pl

 

Bądź na bieżąco z DZP