Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Warsztaty "Procesy inwestycyjne w sektorze samorządowym"

22.05.2012

Nasza kancelaria, kontynuując cykl spotkań przeznaczonych dla władz i podmiotów samorządowych, ma przyjemność zaprosić Państwa na prawno-podatkowe warsztaty pt. "Procesy inwestycyjne w sektorze samorządowym", które odbędą się 22 maja w siedzibie kancelarii DZP, piętro 21, Rondo ONZ 1, Warszawa.

Celem najbliższego spotkania będzie wymiana poglądów i doświadczeń dotyczących procesów inwestycyjnych, gdzie  

  • inwestorem jest bezpośrednio gmina,
  • gmina wspiera się w procesie partnerem prywatnym, albo
  • inwestor lokuje inwestycję prywatną, jednak o znaczeniu strategicznym dla gminy/regionu.

Zależy nam, aby spotkanie miało charakter interaktywny i dało możliwość wymiany poglądów, wobec czego, oprócz ekspertów prawnych i podatkowych kancelarii Domański Zakrzewski Palinka, zaprosiliśmy praktyków: Pana Grzegorza Kurka, Burmistrza Mszczonowa, który opowie o praktycznych zagadnieniach wdrożenia Ponadlokalnej Systemowej Strefy Aktywności Gospodarczej oraz Pana Artura Pasika, szefa doradców przy projekcie budowy parku rozrywki w Mszczonowie, który omówi praktyczne aspekty współpracy z samorządem przy realizacji dużych inwestycji komercyjnych.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zgłoszenia prosimy wysyłać do 17 maja 2012 r. na adres Teresa.Wybacz@dzp.pl. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w programie.

Bądź na bieżąco z DZP