Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Konferencja "Business Hub Silesia. Atrakcyjność inwestycyjna Metropolii Silesia a rzeczywistość gospodarcza i oczekiwania inwestorów"

29.05.2012

29 maja w hotelu Angelo w Katowicach odbędzie sie konferencja pt. "Business Hub Silesia. Atrakcyjność inwestycyjna Metropolii Silesia a rzeczywistość gospodarcza i oczekiwania inwestorów". W wydarzeniu, w panelu "Studium sukcesu. Firmy, które zainwestowały na terenie Górnośląskiego Związku Metropolitalnego o swoich doświadczeniach" weźmie udział Jose Luis Villacampa Varea, Abogado, Senior Associate w Praktyce Infrastruktury i Energetyki kancelarii DZP. Kancelaria jest Partnerem Merytorycznym konferencji.

14 miast, 2 miliony ludzi, kilkadziesiąt uczelni wyższych, dziesiątki tysięcy firm, najprężniejsza specjalna strefa ekonomiczna, efektywna infrastruktura transportowa i rozwinięty rynek nieruchomości - to tylko kilka z licznych atutów inwestycyjnych największego w Polsce organizmu miejskiego - Górnośląskiego Związku Metropolitalnego. Władze i członkowie GZM działają na rzecz umocnienia pozycji tego regionu jako wiodącej lokalizacji biznesowej. Chcą również czerpać korzyści z synergii wspólnych działań. Beneficjentami tej synergii są również przedsiębiorcy.

Działania na rzecz rozwoju metropolii, bogacenia się miast i mieszkańców, przyciągania nowych inwestycji są efektywne, jeżeli realizuje się je konsekwentnie i stale. Budowanie ich strategii musi się opierać m.in. na dialogu pomiędzy przedstawicielami władz i biznesu. Wzajemne poznanie oczekiwań i planów oraz wymiana doświadczeń jest jednym z celów konferencji “Business Hub Silesia. Atrakcyjność inwestycyjna Metropolii Silesia a rzeczywistość gospodarcza i oczekiwania inwestorów”. Obok gospodarzy z Górnośląskiego Związku Metropolitalnego, udział w konferencji zapowiedzieli liczni przedstawiciele biznesu. Działając wspólnie i dyskutując chcą pchnąć “Metropolię Silesia” o krok naprzód.

Więcej informacji nt. wydarzenia znajądą Państwo na stronie: http://prospectsinpoland.com

Bądź na bieżąco z DZP