Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Seminarium "Nowelizacja ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach – wyzwania dla samorządów. Organizacja systemu. Odbiór odpadów"

25.07.2012

Nasza kancelaria kontynuując cykl spotkań przeznaczonych dla władz i podmiotów samorządowych, ma przyjemność zaprosić Państwa na seminarium pt. "Nowelizacja ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach – wyzwania dla samorządów. Organizacja systemu. Odbiór odpadów", które odbędzie się 25 lipca w Centrum Konferencyjnym DAGO, piętro 2, Rondo ONZ 1, Warszawa.

Celem najbliższego spotkania będzie wymiana poglądów i doświadczeń dotyczących nowelizacji ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach.

Zależy nam, aby spotkanie miało charakter interaktywny i dało możliwość wymiany poglądów, wobec czego oprócz ekspertów prawnych z kancelarii Domański Zakrzewski Palinka, zaprosiliśmy gościa specjalnego Pana Jordi Salvany z firmy FB Serwis, S.A. (grupa Ferrovial), posiadającego ponad 20-letnie doświadczenie w sektorze gospodarki odpadami, które zdobył stojąc na czele Departamentu Odbioru Odpadów miasta Barcelony.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zgłoszenia prosimy wysyłać do 17 lipca na adres konferencje@dzp.pl.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w programie.

Zachęcamy także Państwa do odwiedzenia bloga „DZP dla środowiska”. Na blogu nasi eksperci dzielą się swoimi doświadczeniami i refleksjami dotykającymi różnych dziedzin prawa, ale służących jednemu celowi, tj. lepszemu przygotowaniu i efektywnej realizacji inwestycji infrastrukturalnych w sektorze ochrony środowiska. Aktualnie, ze względu na radykalne zmiany jakie zaszły w systemie gospodarki odpadami komunalnymi, blog podejmuje głównie tematykę związaną z tzw. rewolucją odpadową.

Bądź na bieżąco z DZP