Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Konferencja "Systemy dla Przedsiębiorstw GigaCon"

24.10.2012

24 października w Andel's Hotel w Łodzi odbędzie się konferencja "Rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw". W spotkaniu weźmie udział Janina Ligner-Żeromska, Partner w Parktyce IP&TMT kancelarii DZP, która przedstawi temat "Przechowywanie i przetwarzanie danych poza przedsiębiorstwem w modelu cloud computing. Na co zwracać szczególną uwagę przy podpisywaniu umów z dostawcą i na jakie niebezpieczeństwa prawne uważać?".

Konferencja "Systemy dla Przedsiębiorstw GigaCon" to spotkanie, w trakcie którego uczestnicy mają możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami na rynku IT. Jest to podsumowanie tego, co ważne i aktualne na rynku informatycznym. To swego rodzaju przegląd dostępnych na rynku informatycznym produktów, niezbędnych do efektywnego funkcjonowania oraz nowoczesnego zarządzania przedsiębiorstwem i instytucją, niezależnie od branży, jaką reprezentuje.

Podczas wykładów eksperci scharakteryzują innowacyjne technologie stosowane w zarządzaniu zasobami i procesami przedsiębiorstwa i podzielą się doświadczeniami na temat przeprowadzonych wdrożeń. Producenci i dystrybutorzy oprogramowania oraz przedstawiciele firm doradczych, zaprezentują swoje rozwiązania i usługi.

Więcej informacji nt. wydarzenia znajdą Państwo na stronie organizatora: http://gigacon.org

Bądź na bieżąco z DZP