Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

X Forum Rynku Zdrowia

23.10.2014

W dniach 23-24 października w Hotelu Sheraton w Warszawie odbędzie się, już po raz dziesiąty, Forum Rynku Zdrowia. Kancelaria DZP jest Partnerem wydarzenia, a w czasie spotkania - w sesji tematycznej pt. "Polityka lekowa i przemysł farmaceutyczny w Polsce" udział weźmie dr hab. Marcin Matczak, Szef Praktyki Life Sciences w kancelarii DZP.

Tegoroczne Forum Rynku Zdrowia będzie miało szczególny charakter. Spotkamy się bowiem w Warszawie w roku, w którym przypada kilka ważnych jubileuszy: 25 lat od rozpoczęcia transformacji ustrojowej, 15 lat po wprowadzeniu zasad ubezpieczeniowego systemu w polskiej opiece zdrowotnej, wreszcie po 10 latach naszego członkostwa w Unii Europejskiej.

Jubileuszowa, bo dziesiąta, będzie również edycja Forum Rynku Zdrowia 2014... Taki zbieg rocznic skłania do podsumowań, dokonywania bilansów oraz definiowania głównych wyzwań stojących m.in. przed decydentami kształtującymi politykę zdrowotną i szeroko rozumianym środowiskiem medycznym w Polsce.

Tradycyjnie już zwieńczeniem pierwszego dnia Forum będzie Gala, podczas której uroczyście wręczone zostaną Portrety Polskiej Medycyny - wyróżnienia przyznawane przez redakcję miesięcznika i portalu Rynek Zdrowia. 

Więcej informacji nt. Forum znajdą Państwo na stronie organizatora: http://www.rynekzdrowia.pl

Bądź na bieżąco z DZP