Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

6 Kongres Świata Przemysłu Farmaceutycznego

18.11.2014

W dniach 18-20 listopada w Airport Hotel Okęcie w Warszawie odbędzie się 6 Kongres Świata Przemysłu Farmaceutycznego. Pierwszego dnia Kongresu w ramach bloku tematycznego "Uwarunkowania prawne działalności farmaceutycznej" swoją prezentację pt. "Nowelizacja Prawa Farmaceutycznego i jej wpływ na branżę" wygłosi Tomasz Kaczyński, Senior Associate z Praktyki Life Sciences.

Kongres powstał z myślą o nieustających badaniach prowadzonych przez producentów nad nowymi i coraz bardziej innowacyjnymi formami leków, a co za tym idzie, poszukiwaniami nowoczesnych surowców, rozwiązań technologicznych, maszyn, a także nowatorskich rozwiązań w zakresie pakowania, znakowania oraz etykietowania.

Kongres będzie platformą do komunikacji pomiędzy producentami a dostawcami leków. Spotkanie umożliwi producentom poszerzenie wiedzy produktowej oraz poznanie nowinek technologicznych, surowcowych oraz opakowaniowych. Dostawcom z kolei spotkanie to pozwoli przedstawić pełną ofertę swojej firmy przedstawicielom z branży farmaceutycznej.

W programie zaplanowano m.in.:

  • wykłady merytoryczne,
  • prezentacje oferty produktowej dostawców z branży farmaceutycznej,
  • ekspozycję stoisk wystawienniczych dostawców produktów i usług dla producentów leków,
  • wieczorne spotkanie integracyjne I dnia Kongresu,
  • Gala Wieczorna – uroczysta kolacja II dnia Kongresu.

Więcej informacji nt. spotkania znajdą Państwo na stronie organizatora: http://farmacja.farmacom.com.pl

 

Bądź na bieżąco z DZP