Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Seminarium "Praktyczne aspekty funkcjonowania serwerowni"

05.03.2014

5 marca w Warszawie odbędzie się IX edycja seminarium w cyklu Praktyczne aspekty funkcjonowania serwerowni pt. "Czy likwidować Data Center i w jakim zakresie? Własne serwerownie, hosting lub CC?". W czasie spotkania Janina Ligner-Żeromska, Partner w Praktyce IP&TMT wygłosi prelekcję pt. "Różnice w regulowaniu praw autorskich i licencjonowania programów komputerowych w tradycyjnym modelu opartym o funkcjonowanie Data Center oraz przy usługach w środowisku chmury obliczeniowej".

Podczas seminarium organizatorzy postarają się pomóc w odpowiedzi na pytania czy likwidować Data Center i w jakim zakresie oraz czy utrzymywać własne serwerownie czy skorzystać z hostingu lub usług przechowywania danych w chmurze. Uczestnicy dowiedzą się jakie mogą być korzyści biznesowe z hostingu w chmurze. Przedstawione zostaną wnioski z badań i analiz 2013 dotyczące trendów na polskim rynku Data Center. Zapoznają się z argumentami prawnymi dot. przechowywania danych firmowych oraz jakie są różnice w regulowaniu praw autorskich i licencjonowania programów komputerowych w tradycyjnym modelu opartym o funkcjonowanie Data Center oraz przy usługach w środowisku chmury obliczeniowej.

Konferencja skierowana jest do szerokiego kręgu odbiorców wykorzystujących lub zamierzających wdrażać omawiane technologie i narzędzia.Do udziału zachecamy osoby z branży bankowej i finansowej, przemysłu, telekomunikacji, ubezpieczeń, usług, handlu, administracji oraz przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie organizatora: http://www.cpi.com.pl

Bądź na bieżąco z DZP