Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Konferencja "„Standardy medyczne w praktyce neonatologicznej i pediatrycznej”"

21.03.2014

W dniach 21-22 marca w Warszawie odbędzie się II edycja konferencji naukowo-dydaktycznej „"Standardy medyczne w praktyce neonatologicznej i pediatrycznej”". W spotkaniu weźmie udział dr hab. Marcin Matczak, który przedstawi temat "Prawo w medycynie".

W czasie drugiej edycji organizatorzy zamierzają kontynuować przekazywanie słuchaczom praktycznych rozwiązań dotyczących diagnostyki i leczenia niemowląt i dzieci, oraz oceny ich rozwoju fizycznego. Przedstawione i skomentowane zostaną nowe standardy i zalecenia.

Do udziału w poszczególnych sesjach zaproszeni zostali eksperci reprezentujący różne dyscypliny medyczne. Szczególny nacisk został połozony nie tylko na postępy w zakresie wprowadzania nowych wytycznych, ale na praktyczne wykorzystanie dotychczasowej wiedzy.

Konferencja odbywać się będzie pod patronatem Konsultanta Krajowego z Dziedziny Pediatrii, Polskiego Towarzystwa Neonatologicznego, Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci oraz Instytutu Pomnika Centrum Zdrowia Dziecka.

Więcej informacji nt. tego wydarzenia znajdą Państwo na stronie organizatora: http://www.standardywpraktyce.pl/

Bądź na bieżąco z DZP