Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

III Forum Przedsiębiorców "Innowacja drogą do rozwoju"

24.04.2014

Autorzy:
Piotr Andrzejczak

Przedsiębiorcy to ludzie konsekwentni w dążeniu do wyznaczonego sobie celu. Wielokrotnie działają wbrew utartym zwyczajom i przyjętym stereotypom. Jak dowodzą liczne przykłady, droga "pod prąd", na pozór wbrew zdrowemu rozsądkowi, często jest jednak drogą innowacji, która prowadzi do szybkiego rozwoju i rynkowego sukcesu firmy. 24 kwietnia w hotelu Sheraton w Warszawie spotkają się właściciele firm, liderzy opinii, eksperci oraz praktycy biznesu, którzy będą dyskutować oraz wymieniać się doświadczeniami na temat różnych aspektów innowacyjności i jej znaczenia w rozwoju prywatnej przedsiębiorczości w Polsce. Kancelaria DZP po raz kolejny wspiera III Forum Przedsiębiorców, a Piotr Andrzejczak weźmie aktywny udział w dyskusji pt. "Na przekór wszystkim i wszystkiemu".

GT FORUM WYBRANE poziom

O tym jak idąc "pod prąd" działać innowacyjnie i z powodzeniem rozwijać swoje przedsiębiorstwo opowiedzą, m.in. Solange Olszewska, Piotr Voelkel i Adam Rozwadowski, prof. Waldemar Frąckowiak. Tajnikami biznesowego sukcesu w ekskluzywnym wywiadzie podzieli się Krystyna Janda. Inspirujące prezentacje wygłoszą, m.in. dr Joanna Heidtman i Roman Młodkowski.

Inicjatywie Forum towarzyszy nagroda "Dynamiczny Przedsiębiorca". Od trzech lat tym tytułem są wyróżniani właściciele i współwłaściciele firm, którzy aktywnie uczestniczą w zarządzaniu "dynamicznym przedsiębiorstwem prywatnym", mającym swoją zarejestrowaną siedzibę na terytorium Polski i realizują projekty rozwojowe, wymagające odwagi decyzyjnej, innowacyjnego podejścia oraz determinacji i dużego osobistego zaangażowania.

Udział w konkursie jest bezpłatny i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami. Kandydatów do konkursu można zgłaszać poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie www.forumprzedsiebiorcowgt.pl/konkurs. Kapituła niezależnych ekspertów będzie analizowała m.in. stabilność rozwoju, dynamikę rozwoju oraz charakter rozwoju firmy. Nagroda zostanie wręczona podczas uroczystej Gali Forum Przedsiębiorców Grant Thornton.

Zapraszamy do zgłaszania chęci bezpłatnego udziału w III Forum Przedsiębiorców Grant Thornton na stronie www.forumprzedsiebiorcowgt.pl

Transmisja internetowa Forum oraz ceremonii wręczenia nagrody "Dynamiczny Przedsiębiorca" będzie dostępna pod adresem biznes.pl/forumprzedsiebiorcow

Bądź na bieżąco z DZP