Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

I Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych

28.05.2014

Autorzy:

Piotr Andrzejczak
Joanna Wierzejska

Specjalizacje:

Prywatni przedsiębiorcy i inwestorzy

28 i 29 maja w Centrum Concordia Design w Poznaniu odbędzie się Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych "Wdzięczni za wczoraj, odpowiedzialni za jutro. Profesjonalizacja zarządzania firm rodzinnych." W trakcie Kongresu prelekcję pt. "Planowanie sukcesji – rozwiązania prawne i podatkowe dostępne w polskim prawie" wygłoszą eksperci z Praktyki Podatkowej - Joanna Wierzejska oraz Praktyki Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć – Piotr Andrzejczak.Logotyp MKFR

Uczestnicy kongresu będą mieli okazje spotkać i posłuchać wystąpień niezwykłych gości. Twórcy największych firm rodzinnych działających na terenie polski i Europy opowiedzą o sukcesie m.in.:  Marek Roleski, Ewald Raben, Wojciech Kruk wraz z rodziną. Przedstawiciele władz i organizacji będą mówić o znaczeniu firm rodzinnych dla regionu oraz gospodarki europejskiej  m.in.: Darius Movaghar z European Family Businesses, Tomasz Jerzy Kayser z UM Poznań. Eksperci z zakresu zarządzania firmami rodzinnymi opowiedzą o profesjonalizacji i zabezpieczaniu długowieczności firm rodzinnych m.in., prof. Peter May, Intes Beratung oraz dr Adrianna Lewandowska, MBA Prezes Instytutu Biznesu Rodzinnego.

Na kongresie obchodzony będzie również jubileusz 25-lecia istnienia firm rodzinnych. Zgłaszając się na kongres przedsiębiorcy, którzy obchodzą 25 lat istnienia maja okazję wspólnie z innymi przedsiębiorcami świętować.

Kongres jest organizowany przez Instytut Biznesu Rodzinnego, którego celem jest zwiększanie świadomości społecznej w zakresie istotności problematyki Firm Rodzinnych, poprzez prowadzenie i publikowanie wyników badań naukowych, rozwój i szerzenie wiedzy oraz wymianę doświadczeń krajowych i zagranicznych.

Więcej informacji nt. wydarzenia znajdą Państwo na stronie organizatora: http://kongresfirmrodzinnych.pl

Bądź na bieżąco z DZP