Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Konferencja "Knowledge Management Solutions"

29.10.2014

29 października w Warszawie, w budynku Millenium Plaza Golden Floor, odbędzie się konferencja pt. "Knowledge Management Solutions. Jak zdiagnozować czego właściwie poturbuje nasza firma?".  W czasie konferencji, prelekcję pt. "Prawa autorskie i tajemnica przedsiębiorstwa - legalne korzystanie z dokumentów w ramach systemów knowledge management" poprowadzi Jakub Kubalski, Associate w Praktyce IP&TMT.

Skuteczne zarządzanie wiedzą jest coraz ważniejszym źródłem przewagi konkurencyjnej oraz kluczem do osiągnięcia sukcesu rynkowego współczesnych przedsiębiorstw. Dzisiejsze organizacje muszą być elastyczne i szybkie, a platformy, procesy i programy powinny reagować w odpowiednim czasie, prowadząc jednocześnie do wzmocnienia wspólnych kompetencji pracowników i partnerów.

Podczas konferencji przedstawione zostaną aktualne trendy oraz innowacje w obszarze zarządzania wiedzą. Liderzy technologii poruszą aspekty merytoryczne w zakresie tworzenia i rozwijania środowiska knowledge management w firmie.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie organizatora: http://knowledgemanagementsummit.pl/

Bądź na bieżąco z DZP