Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Konferencja "Przyjęte oraz planowane zmiany prawa farmaceutycznego"

25.03.2015

25 marca w Warszawie odbędzie się konferencja organizowana pod patronatem Pulsu Medycyny pt. "Przyjęte oraz planowane zmiany prawa farmaceutycznego". W czasie spotkania wystąpią eksperci z Praktyki Life Sciences kancelarii DZP - Tomasz Kubicki ("Implementacja tzw. dyrektywy podróbkowej"), Szymon Łajszczak ("Planowane zmiany ustawy Prawo farmaceutyczne w zakresie nadzoru nad dystrybucją leków") i Walery Arnaudow ("Pośrednictwo w obrocie - kto będzie uznawany za pośrednika").

"Puls Medycyny" prowadzi monitoring funkcjonowania systemu prawa farmaceutycznego, wykorzystując opinie ekspertów oraz analizy specjalistów. Trudna sytuacja aptek, problemy z dostępnością leków oraz niekontrolowany ich wywóz – to tylko niektóre gorące tematy, o których chcemy dyskutować, odnosząc się m.in. do planowanych zmian w ustawie Prawo farmaceutyczne, które są aktualnie przedmiotem prac komisji i podkomisji sejmowej.

W czasie konferencji omówimy również implementację tzw. Dyrektywy Podróbkowej oraz kwestie zmian w definicji importu produktu leczniczego, i ich wpływ na import API.

Nie zabraknie problemu regulacji i nowych obowiązków związanych ze sprzedażą wysyłkową leków OTC. Osobny punkt programu organizatorzy postarają się poświęcić kwestii pośrednictwa w obrocie produktami leczniczymi w kontekście skutków implementacji Dyrektywy z 2011 roku.

Więcej informacji nt. wydarzenia znajdą Państwo na stronie organizatora - http://konferencje.pb.pl

 

Bądź na bieżąco z DZP