Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

XV Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów

25.03.2015

W dniach 25-26 marca w Hotelu Westin w Warszawie odbędzie się 15. edycja Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów. Drugiego dnia wydarzenia, w panelu "Ewolucja dostępu do treści telewizyjnych z punktu widzenia oferty oraz kanałów dostępu" udział weźmie Wojciech Dziomdziora, Counsel w Praktyce IP&TMT kancelarii DZP.

Zachęcamy do udziału w XV edycji Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów – wydarzenia o ugruntowanej pozycji, które przez 15 lat na stałe wpisało się w kalendarz sektora jako jedno z najważniejszych spotkań integrujących przedstawicieli administracji centralnej, regulatora, organizacji pozarządowych oraz kluczowych przedstawicieli top managementu. Sympozjum stanowi niezmiernie efektywną i unikalną platformę dialogu, dotyczącego rozwoju sektorów telekomunikacyjnego i współpracujących.

Współpraca z Radą Programową skupiającą wszystkie kluczowe osoby zapewnia najwyższą aktualność i istotność poruszanych tematów, a także holistyczne podejście do omawianych zagadnień. W ramach wydarzenia dyskutujemy o najistotniejszych zmianach zachodzących na rynku, analizujemy trendy, poszukujemy nowych modeli biznesowych pozwalających efektywnie realizować przyjęte strategie.

Wydarzenie uświetni Wielka Gala Złotych i Kryształowych Anten, podczas której niezależna Kapituła nagrodzi najlepsze osoby, firmy i rozwiązania, które przyczyniają się do rozwoju rynku telekomunikacji i mediów.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdą Państwo na stronie organizatora: http://telekomunikacjaimedia.pl/

Bądź na bieżąco z DZP