Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Seminarium "Świadczenia pracownicze - tworzenie i efektywność - POZNAŃ"

14.05.2015

14 maja w budynku Bazaru Poznańskiego, przy Al. Marcinkowskiego 10 w Poznaniu, odbędzie się kolejna edycja seminarium pt. "Świadczenia pracownicze - tworzenie i efektywność". Z ramienia DZP, w spotkaniu weźmie udział Filip Sodulski, Associate w Praktyce Prawa Pracy, który przedstawi temat "Wybrane aspekty prawne dotyczące świadczeń".

Podczas seminarium:

  • Omówimy czynniki brane pod uwagę przy tworzeniu lub modyfikacji programów świadczeń pracowniczych (na przykładzie dwóch rodzajów świadczeń – opieki medycznej oraz ubezpieczeń na życie)
  • Przedstawimy wybrane aspekty prawne związane z funkcjonowaniem świadczeń m.in. – kwestie odpraw pośmiertnych, czy udziału pracownika w finansowaniu składki na ubezpieczenie; omówimy też aktualne orzecznictwo w sprawie zakładowego funduszu świadczeń socjalnych
  • Zaprezentujemy praktyczne możliwości wygenerowania oszczędności / zwiększenia efektywności świadczeń poprzez właściwą konstrukcję programów

Szczegółowy program spotkania znajdą Państwo poniżej w zaproszeniu. Zgłoszenia są przyjmowane za pośrednictwem strony internetowej do 5 maja 2015.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, niemniej organizator dysponuje ograniczoną liczbą miejsc, w związku z tym będziemy zobowiązani za możliwie szybkie zgłoszenie udziału. Jednocześnie zastrzegamy, że w przypadku większej liczby zgłoszeń niż liczba miejsc, osoby, które wypełnią ankietę będą zapraszane w pierwszej kolejności.

 

Bądź na bieżąco z DZP