Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Warsztaty "Nowy system handlu emisjami - regulacje krajowe i unijne"

26.10.2015

26-27 października w hotelu Sheraton w Warszawie odbędą się warsztaty "Nowy system handlu emisjami - regulacje krajowe i unijne". Podczas drugiego dnia konferencji prelekcję "Zasady funkcjonowania rezerwy stabilizacyjnej rynku (MSR)" poprowadzi Daniel Chojnacki, Counsel z Praktyki Infrastruktury i Energetyki w naszej kancelarii.

Podczas warsztatów zostaną poruszone tematy związane z podpisaną 17 lipca ustawą o systemie handlu uprawnieniami do emisji gazów cieplarnianych, będącej wynikiem dopasowania polskiego prawa do unijnych przepisów. Eksperci opowiedzą m.in., w jaki sposób te zmiany wpłyną na funkcjonowanie polskiej energetyki i przemysłu opartych na węglu oraz czy już teraz warto podejmować strategiczne decyzje w pespektywie pięciu kolejnych lat.

Warsztaty skierowane są do kadry zarządzającej w przedsiębiorstwach z sektora energetycznego oraz przedsiębiorstwach przemysłowych z sektora metalurgicznego, mineralnego, cementowego, hutniczego, wapienniczego, chemicznego, koksowniczego, a także gospodarki odpadami.

Więcej informacji nt. tego wydarzenia znajdą Państwo na stronie organizatora: http://mmcpolska.pl/

Bądź na bieżąco z DZP